Vytěžování vozidel pro dopravu po celé Evropě

Vytěžujeme dodávky, kamiony a sola pro mezinárodní dopravu
a našim dopravcům umíme nabídnout nadstandartní podmínky a stálou práci:

Výborné cenové podmínky

Nabízíme nadstandardní sazby za ujetý km v rámci segmentu nákladní dopravy. 

Trasování dle truckových atributů

Trasa je naplánována dispečerem s ohledem na velikost a typ vozidla. Dispozice jsou zaslány přímo řidiči do navigace a následně je řidič navigován podle těchto údajů.

Expresní splatnost do 5 dnů

Standardní splatnost je 60 dní. Zájemcům o kratší splatnost umíme nabídnout splatnost 30 dní nebo expresní platbu do 5 pracovních dní. Tyto dvě kratší varianty jsou se skontem.

Platíme všechny km až domů

Proplácíme všechny kilometry za jednotnou sazbu, a to jak prázdné, tak plné, nájezdové i přejezdové.

Pravidelná práce v kolečku
Nabízíme stálou práci v kolečku (Německo, Belgie)
Celoroční spolupráce

Spolupracujeme s dopravci s výjezdním místem z vybraných oblastí České republiky. Jedná se o dlouhodobou spolupráci a stálé vytěžování vozidel po celý rok.

Volné víkendy

Vytěžujeme systémem od pondělí do pátku, na víkendy se vždy snažíme stáhnout řidiče domů.

Osobní přístup

Proosobní přístup a jedna kontaktní osoba pro dotazy a potřeby

Stálý denní nájezd kilometrů

Průměrný nájezd vozidel nad 3,5t 500 km/den a vozidel do 3,5t 600 km/den


Vytěžujeme více než 100 externích vozidel každý den,
které mají stejné podmínky jako naše vlastní vozidla.

Máte zájem o spolupráci?

Nechte nám kontakt, ozveme se.

Nebo nás kontaktujte přímo:
+420 725 322 149

Cesta vpřed i ve vytěžování

Pro efektivní plánování tras využíváme chytrá zařízení a moderní technologie, které zkvalitňují dlouhodobou spolupráci.

Naše barvy = vyšší sazba

Partneři s naší reklamou jezdí za vyšší sazbu, navýšení se odvíjí od typu vozidla.


Recenze

Mezinárodní autodoprava Vladislav Farář

Vlastníme malou Autodopravu od r.2002. Hledali jsme další využití po rozšíření vozového parku. Na internetu jsme oslovili několik spedičních firem, ze kterých nás nejvíce zaujala firma SD sped svým přístupem. Po vzájemné dohodě jsme u této firmy již více než jeden rok. S firmou jsme velice spokojeni, jak s komunikací, tak s finančními podmínkami, které plní podle dohody. Myslíme si, že základem dobré spolupráce je mít kvalitního dispečera, kterých jsme několik měli, ale nyní máme pro nás skvělého dispečera pana Petra Šlajse. Tuto firmu můžeme jen doporučit. 

JulAn s.r.o.

Naše firma hledala na začátku roku nějaký logistický podnik ke spolupráci. Na doporučeni známých jsme začali spolupracovat s SD sped a.s. Zatím jsme z hlediska spolupráce s touto společností spokojeni. Všichni zaměstnanci jsou kvalifikovaní odborníci. Každý pracovnik firmy je snadno kontaktovatelný a snaži se rychle vyřešit nejasné situace. Vedení společnosti dobře a snadno organizuje pracovní proces. Všechny faktury jsou uhrazeny včas. Společnost  SD sped a.s. všem doporučujeme. Jedná se o spolehlivou firmu.

David Havelka

S firmou SD sped už spolupracuji přes jeden rok a to jako externí dopravce s nákl. vozidlem do 3,5 t, tak si myslím, že můžu dát jakýsi náhled lidem, kteří by o spolupráci měli také zájem nebo něco podobného hledají. Než vůbec naše spolupráce začala, se všemi podmínkami jsem byl srozumitelně a jasně seznámen. A co je psáno, to je dáno, nikdy nebyl žádný problém. Co se dohodlo, to bylo z jejich strany dodrženo. Dále také ze zkušeností můžu říct, že nabízejí zkušené dispečery a dispečerky. Náklady vám hledají rozumně, ale zároveň, aby byly dobré km. Víkendy jsou zpravidla volné, ale dá se domluvit s dispečerem, pokud chcete najet více km. Spolupráci jakožto externí dopravce mohu určitě doporučit. Co se dohodne, to platí, takže se nemusíte bát neproplacení faktur nebo že by vám například auto stálo bez práce. 

Laufman s.r.o.

S SD spedem dlouhodobě spolupracujeme a zatím je to jediná férová společnost na kterou jsme za poslední 3 roky v oboru narazili. Jejich podmínky jsou sice tvrdé, ale bez nich by tato společnost nebyla tam kde je a nesměřovala tam kam směřuje. Kdo se přizpůsobí a plní své povinnosti je velmi dobře odměněn, kdo plive špínu zřejmě nemá nato, pracovat jako top přepravce. Každému spolehlivému pracovitému řidiči a přepravci lze spolupráci jen doporučit.