Vytěžování vozidel pro dopravu po ČR

Vytěžujeme dodávky, kamiony a sola pro dopravu po ČR
a našim dopravcům umíme nabídnout nadstandartní podmínky a stálou práci:

Expresní splatnost do 5 dnů

Standartní splatnost je 60 dní . Zájemcům o kratší splatnost umíme nabídnout splatnost 30 dní nebo expresní platbu do 5 pracovních dní. Tyto dvě kratší varianty jsou se skontem.

Svoz a rozvoz paletového zboží

Nevozíme žádné balíky, ale paletové zboží

Možnost Denních návratů domů

Každý den po rozvozu končíme na Depu v Plzni

Celoroční spolupráce

Spolupracujeme s dopravci z celé ČR a jedná se o dlouhodobou spolupráci a stálé vytěžování po celý rok

Volné víkendy

Vytěžujeme systémem od pondělí do pátku, na víkendy se vždy snažíme stáhnout řidiče domů

Platíme veškeré ujeté kilometry

Proplácíme všechny kilometry, a to jak prázdné, tak plné i přejezdové

Výborné cenové podmínky

Nabízíme denní fix do 200 km + sazba za stop + sazba za další ujeté kilometry nebo danou sazbu za ujetý kilometr

Trasování dle truckových atributů

Trasa je naplánována dispečerem s ohledem na velikost a typ vozidla. Dispozice jsou zaslány přímo řidiči do navigace a následně je řidič navigován podle těchto údajů.

Osobní přístup

Proosobní přístup a jedna kontaktní osoba pro dotazy a potřeby


Veškeré přepravy jsou pro firemní zákazníky nikoli soukromé osoby a rozvážíme paletové zboží.

Máte zájem o spolupráci?

Nechte nám kontakt, ozveme se.

Nebo nás kontaktujte přímo:
+420 725 322 149

Svoz a rozvoz paletového zboží / DEPO PLZEŇ

Nabízíme stálou práci od pondělí do pátku na svoz a rozvoz paletového zboží pro firemní zákazníky, každý den návrat na DEPO v Plzni.

Vnitrostátní přepravy po ČR

Nabízíme stálou práci od pondělí do pátku na vnitrostátní přepravy.

 


Recenze

Mezinárodní autodoprava Vladislav Farář

Vlastníme malou Autodopravu od r.2002. Hledali jsme další využití po rozšíření vozového parku. Na internetu jsme oslovili několik spedičních firem, ze kterých nás nejvíce zaujala firma SD sped svým přístupem. Po vzájemné dohodě jsme u této firmy již více než jeden rok. S firmou jsme velice spokojeni, jak s komunikací, tak s finančními podmínkami, které plní podle dohody. Myslíme si, že základem dobré spolupráce je mít kvalitního dispečera, kterých jsme několik měli, ale nyní máme pro nás skvělého dispečera pana Petra Šlajse. Tuto firmu můžeme jen doporučit.

JulAn s.r.o.

Naše firma hledala na začátku roku nějaký logistický podnik ke spolupráci. Na doporučeni známých jsme začali spolupracovat s SD sped a.s. Zatím jsme z hlediska spolupráce s touto společností spokojeni. Všichni zaměstnanci jsou kvalifikovaní odborníci. Každý pracovnik firmy je snadno kontaktovatelný a snaži se rychle vyřešit nejasné situace. Vedení společnosti dobře a snadno organizuje pracovní proces. Všechny faktury jsou uhrazeny včas. Společnost  SD sped a.s. všem doporučujeme. Jedná se o spolehlivou firmu.

Jiří Hrdlička

S firmou Sd sped spolupracujeme cca 4 měsíce a spolupráci hodnotíme velmi kladně. Výborná komunikace s dispečery a manažery. Při občasném problému nepřistavení auta/viz servis,nemoc,atd.../, nebo zpoždění přepravy/kolony na dálnici,porucha,/ z naší strany, je řešena shovívavě a lidsky. Sd Sped nám pomáhá vytěžovat několik aut a stará se o veškerou komunikaci se zákazníky a plánování tras a my se můžeme věnovat jen tomu co umíme-tzn. přepravě, servisy, personální zabezpečení. Zatím mezi naší firmou a Sd sped nevznikl žádný problém.

Laufman s.r.o.

S SD spedem dlouhodobě spolupracujeme a zatím je to jediná férová společnost na kterou jsme za poslední 3 roky v oboru narazili. Jejich podmínky jsou sice tvrdé, ale bez nich by tato společnost nebyla tam kde je a nesměřovala tam kam směřuje. Kdo se přizpůsobí a plní své povinnosti je velmi dobře odměněn, kdo plive špínu zřejmě nemá nato, pracovat jako top přepravce. Každému spolehlivému pracovitému řidiči a přepravci lze spolupráci jen doporučit.