VYTĚŽOVÁNÍ VOZIDEL

VÝBORNÉ CENOVÉ PODMÍNKY
GARANCE NÁJEZDU KILOMETRŮ
...

Zobrazit více ...

POJĎTE PRACOVAT DO SDSPEDU

VOLNÉ POZICE PRO ŘIDIČE!
VOLNÉ POZICE V KANCELÁŘI!

Zobrazit více ...

Přejeme vám štastnou cestu a radostnou jízdu rokem 2020

SD sped - je tu pro vás

Již od roku 2004 náš tým zkušených a profesionálních dispečerů řídí flotilu vozidel a zajišťuje logistické řešení pro velké spektrum zákazníků, od nadnárodních výrobních společností až po jednotlivce.

Máte zásilku, kterou je potřeba doručit do zahraničí co nejdříve? Nejrychlejší způsob je expresní doručení SD express!

Zobrazit více ...

Služby

Cesta vpřed

Vytěžování vozidel

Spolupracujeme s dopravci z celé ČR a Slovenska na celoročním vytěžování dodávkových vozidel a vytěžování kamiónů se smluvně garantovaným km proběhem.

Mezinárodní expresní doprava

Zajišťujeme expresní silniční dopravu v rámci celé EU a Švýcarska flotilou moderních dodávkových a nákladních automobilů.

Expresní sběrná služba

Provozujeme paletovou a balíkovou přepravu formou expresní sběrné služby do a ze Švýcarska s garantovanou dobou doručení.


Naše úspěchy

Fungujeme na trhu již 16 let, za tuto dobu jsme získali ohromné zkušenosti v oblasti mezinárodní dopravy a spedice, naše úspěchy jsme zaznamenali jak na tuzemském trhu tak i po celé Evropě.

0

tis.
Úspěšně přepravených palet

0

mil.
Ročně nájezd kilometrů

0

Stálých klientů

0

tis.
Zakázek za rok

Novinky

Novinky ze světa SD SPED

Máme vlastní kamiony
Máme vlastní kamiony

Dlouhé měsíce jsme testovali provoz vybraných tahačů. Během této doby jsme vyzkoušeli tahače nejrůznějších značek a typů, nakonec jsme naši spolupráci opět spojili se značkou Iveco.

Zobrazit více ...
Slavíme 15. narozeniny
Slavíme 15. narozeniny

V měsíci červnu slaví SD sped 15. narozeniny! Děkujeme bývalým i současným zaměstnancům, zákazníkům i obchodním partnerům, se kterými jsme se podíleli na naší spolupráci.

Zobrazit více ...
SD SPED fandí hokeji!
SD SPED fandí hokeji!

V letošní extraligové sezóně jsme byli hrdým sponzorem hokejového zápasu mezi HC Škoda Plzeň a HC Sparta Praha. Součástí tohoto utkání, ve kterém Škodovka vyhrála 5:2 nad pražským soupeřem, byla soutěž ve střelbě na bránu o televizi od SD spedu.

Zobrazit více ...